TR | EN

3. YUMURTA ZİRVESİNE ALTIN SPONSORLUK

Güres’ten 3. Yumurta Zirvesi’ne Altın Sponsorluk!

Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUM-BİR) tarafından bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen Yumurta Zirvesi, 2 Kasım itibari ile Antalya WOW Kremlin Palace Otel’de start aldı. 5 Kasım’a kadar sürecek olan 3. Yumurta Zirvesi’nin Altın Sponsorluğu’nu Güres Group üstlendi!

Yumurta üreticileri, tedarikçileri ve karar vericilerini bir araya getirerek üretimden tüketime yumurtanın yolculuğunun tartışıldığı 3. Yumurta Zirvesi’nde birçok önemli oturum ve konuşma gerçekleşti; üreticiler ve paydaşların kendilerini doğrudan ifade etme fırsatı buldukları zirvede tedarikçi firmalar stantlarında ürünlerini tanıtma fırsatı buldu.

Güres GroupYumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.