TR | EN

Güres Group'a Vali Ziyareti


Manisa Depremi’nde kullanılamaz raporu verilen Mütevelli İlköğretim Okulu’nun yerine yenisinin yapılması sürecini kapsayan Güres İlköğretim Okulu" projemiz tüm hızıyla devam ederken, okulumuzun inşaatına önemli isimler tarafından ziyaretler gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Cuma günü, Manisa Valisi Sn. Mustafa Hakan Güvençer, Şehzadeler Kaymakamı Sn. İsmail Çorumluoğlu, Saruhanlı Belediye Başkanı Sn. Hüseyin Yaralı ve ilçe kurum müdürleri tarafından gezilen Güres İlköğretim Okulu inşaatı, ziyaretçilerinin takdirini ve beğenisini kazandı. Okul inşaatından oldukça memnun olduklarını belirten ve proje hakkındaki teşekkürlerini yönetim kurulu başkanımız Mehmet Mustafa Güres’e ileten değerli konuklarımız aynı zamanda, Güres Group merkez tesisini de ziyaret ederek Güres Group Enerji Santrali projesi hakkında bilgi aldı. 

Güres GroupYumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.