TR | EN

GÜRES GROUP, DÜNYA TAVUKÇULUK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK FUARI’NDA

GÜRES GROUP, DÜNYA TAVUKÇULUK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK FUARI’NDA

Güres Group, 11-13 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ve kendi alanında dünyanın en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan 7. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı  VIV TURKEY 2015’e zengin ve kaliteli ürün portföyü ile damgasını vurdu.

Dünyanın Gözü Bu Fuarda

Türkiye başta olmak üzere ABD, Arjantin, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Fransa, Almanya, Hindistan, İran, İsrail, İtalya, Güney Kore, Meksika, Polonya, Portekiz, Güney Afrika, İspanya, Tayvan, Hollanda, Tunus, Ukrayna, Macaristan ve Malezya’dan lider firmaların katıldığı VIV TURKEY 2015 Fuarı, tavukçuluk sektörünün uluslararası ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkan, etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedeflenen ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlıyor.

Güres, Dünya Tavukçuluk Sektörüne Hizmet Ediyor

Güres Group, yarım asrı aşkın sürelik tecrübesi ile; kendi patentiyle ürettiği tavuk kafesi ve ekipmanlarını dünyanın her noktasına ihraç ediyor. Ulusal ve uluslararası pazarlarda elde ettiği başarılarına durdurak vermeden yenilerini ekleyerek adını Türkiye ve dünya tavukçuluk sektörüne altın harflerle yazdıran Güres, kafeslerin montajı, servisi, satış sonrası bakımlarını da profesyonel teknik kadrosuyla gerçekleştiriyor. Tam müşteri memnuniyetini prensip haline getiren Güres, Türkiye’de Avrupa Birliği Standartları’nda zenginleştirilmiş kafes üretimi yapan ilk firma özelliğini de taşıyor.
Güres Group, yumurta üretim tesislerinden kafes ve ekipmanları fabrikasına; viyol fabrikasından kuluçka, yarka ve damızlık üretim tesislerine; organik tavuk gübresi üretim tesislerinden yem fabrikasına; pastörize sıvı yumurta üretim fabrikasından bıldırcın yumurtası üretim tesisine; Türkiye’nin tek çatı altına toplanmış en büyük tam entegre yumurta üreticisidir. Doğru hedefler ve stratejilerle yeni yatırımlar yaparak her geçen gün istikrarlı büyümesine devam eden Güres Group; tavukçuluk sektöründeki kalitesini arttırarak gelişmeye devam ediyor.

Güres Group Standına Yoğun İlgi

Güres Group bünyesindeki şirketlerin tam müşteri memnuniyetini prensip haline getirdiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mustafa Güres, “Dünya tavukçuluk sektörünün buluştuğu fuarda yerli ve yabancı ziyaretçilerin standımıza gösterdiği yoğun ilgi şirketimiz, tavukçuluk sektörü ve ülkemiz adına gurur vericidir.” dedi. Standa gelen tüm müşteri ve ziyaretçilerine teşekkür eden Mehmet Mustafa Güres, oldukça verimli bir fuar gerçirmiş olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek sözlerini sonlandırdı.

Güres GroupYumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.000.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.