TR | EN

GÜRES GROUP ÇALIŞANLARI "YEŞİL SAHADA"

GÜRES GROUP ÇALIŞANLARI "YEŞİL SAHADA"

Türkiye tavukçuluk sektörünün önde gelen isimlerinden olan Güres Group, kurum içi motivasyonu ve iletişimi arttırmak amacıyla çalışanlarına yönelik bir futbol turnuvası düzenledi. Zorlu bir maraton sonucunda “FC Security” takımı 1. Geleneksel Güres Group Futbol Turnuvası şampiyonluğunu elde etmiş oldu.

Güres Group personeline futbol heyecanı yaşatmak, personelinin birlik ve beraberlik hissini kuvvetlendirmek için organize edilen ve bu yıl birincisi düzenlenen turnuva Saruhanlı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Turnuvaya yoğun ilgi gösteren Güres Group personeli ve Saruhanlı halkı final maçını da aileleriyle birlikte güzel bir ortamda izleme fırsatı buldu. 11 takımın mücadele ettiği grup maçlarının ardından finalde FC Security ve Merkez Aslanları takımları karşılaştı. Kıyasıya geçen maçtan FC Security takımı 3-2 galip gelerek şampiyonluğa ulaşmış oldu.
Süper lig hakemlerinden Yunus Yıldırım’ın yönettiği final maçının ardından yapılan ödül töreninde katılımlarından dolayı hakemler Yunus Yıldırım ve Emre Çelimli’ye plaketleri takdim edilirken; 1, 2 ve 3. Gelen takımlara kupalarını Güres Group yönetim kurulu üyeleri verdi. Törende konuşma yapan Güres Group Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Güres :” Bu turnuvayı düzenlerken; şirket içi dayanışma oluşmasına katkı sağlamak, kurum içi iletişim ve çalışanların motivasyonunu desteklemek, sporun oluşturacağı duygu paylaşımı ve rekabet ortamıyla birlikte, sağlıklı bir yaşam için spor yapmayı teşvik etmek ilk amacımız oldu. Geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz bu etkinlikte sonsuz özveri ve disiplin ile yeşil sahalarda ter döken tüm oyuncularımıza ve katkıları bulunan herkese tekrar teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Güres GroupYumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.000.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.