TR | EN

- VİYOL -


Güres Group Viyol Fabrikamız, ürettiğimiz yumurtaların müşterilerimize en uygun şekilde ulaştırılmasını sağlamak amacıyla, 2002 yılında, tam entegrasyon stratejimizin bir unsuru olarak faaliyete geçirildi. Viyol fabrikamızda 15.5 LBS, 17 LBS, 20 LBS, 1*10 kapaklı, 1*15 Kapaklı, Jumbo Tava, 15,5 LBS kapağı, 17 LBS kapağı, 20 LBS kapağı, 1*10 Kapaklı Jumbo,  ve Güres Eco viyol olmak üzere 11 ayrı boyutta, pembe ve naturel olmak üzere iki ayrı renklerde viyol üretimi Zyapılmaktadır.

Çeşitlilik ve geri dönüşüm bizim için hayati değer taşıyan unsurlar olduğundan; üretimimizde geri dönüşümlü kağıt ve karton atıklar kullanılmaktadır. Tam otomatik üretim ünitelerimizle, kullanıma girmeden önce geri dönüşümlü kağıtların analiz edildiği laboratuarımız, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünlerimizin güvencesidir.

Çeşitlilik ve geri dönüşüm bizim için hayati değer taşıyan unsurlar olduğundan; üretimimizde geri dönüşümlü kağıt ve karton atıklar kullanılmaktadır. Tam otomatik üretim ünitelerimizle, kullanıma girmeden önce geri dönüşümlü kağıtların analiz edildiği laboratuvarımız, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünlerimizin güvencesidir.

Güres Group Viyol Fabrikamız, ISO 9001:2008 şartlarını sağlamış ve TÜV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır.


Güres GroupYumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.000.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.