TR | EN

- BAŞKANIMIZIN MESAJI -


Güres Group, kendi sektöründe lider olmanın sorumluluğunu kendi köklerinden almaktadır. Kurucumuz A. Remzi Güres‘in kendi hayatını hiçe sayarak vatan savunmasında yapmış olduğu mücadeleyi örnek alıyoruz.    

Ekonomi ve sanayi alanında aynı özgüven ve yüksek evrensel değerlere bağlı kalarak üretim yapmanın ülkemiz halkına sağlıklı, güvenilir ürünler sunmanın ve en önemlisi bu ürünleri dış pazarlara ulaştırarak ülkemize döviz, milletimize istihdam, tedarikçilerimize güvenilir bir iş ortağı sağlamanın günümüzde milli mücadelenin yerini aldığının bilincindeyiz.

Bu bilinçle üretimden pazarlamaya kadar yapılan işlemlerin her bölümünde, öncelik kâr odaklılığını ön plana çıkarmak yerine üründe güvenilirliği, lezzeti ve müşteri çıkarlarını ön plana çıkarmayı temel prensip ettiğimizden bugünlere geldik.

Bugün sorumluluğumuz pazar payımız oranında artmakta ve bu pozitif sarmal hem kârlılığımızı, büyümemizi sağlamakta hem de müşterilerimiz nezdinde ki itibarımızı arttırmaktadır. 

Yurt içinde ve Yurt dışında Güres Group ürünlerine olan yüksek ilgi doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır. Grubun Başkanı olarak bu prensipleri sonuna kadar savunma kararlılığımızı ifade ederim.

Güres Group'un bu başarısında emeği geçen tüm yöneticilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, değerli müşteri ve tüketicilerimize teşekkürlerimi sunmayı bir borç biliyorum.
 

Mehmet Mustafa Güres


Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.