TR | EN

- PRIVATE LABELING -
Güres Group'un markalarından biri olan Güres Yumurta 2006 yılından beri, perakende zincir mağazalarına, özel markalı ürün hizmeti "Private Labelling" vermektedir.
Fiyatlama, ambalaj ve tanıtım konusunda tek hâkimiyetin marka sahibinde olduğu, firmanın kendi markası ile satılan Private Label ürünler, tüketiciye daha uygun fiyatlar sunarken, kârlılığınızı arttırmanızı, doğru ve kaliteli ürünler ile müşteri sadakatini sağlamanızı ve markanızla,  kendinizi pazarda rakiplerinizden farklılaştırmanızı sağlar.

Yüksek kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yumurtalarımız, müşterilerimizin talep ettiği standart ve spesifikasyonlarda hazırlanarak, uzman personelimiz tarafından, Güres Group garantisi altında üretilmektedir. 

Güres Yumurta'nın sizlere sunduğu, Özel Markalı Ürün Hizmetinden yararlanmak için, lütfen bize ulaşın.

Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.