TR | EN

- GÜRES VİYOL -
Güres Group Viyol Fabrikamız, ürettiğimiz yumurtaların müşterilerimize en uygun şekilde ulaştırılmasını sağlamak amacıyla, 2002 yılında, tam entegrasyon stratejimizin bir unsuru olarak faaliyete geçirildi. Viyol fabrikalarımızda 15,5 LBS tava, 17 LBS tava, 20 LBS tava, 25 LBS tava, Güres ECO tava, Multi K, 15,5 LBS kapak, 17 LBS kapak, 20 LBS kapak, Güres ECO kapak, 10'lu ve 15'li flaptop olmak üzere 12 ayrı boyutta, pembe, naturel  ve violet olmak üzere üç ayrı renklerde viyol üretimi yapılmaktadır.

Çeşitlilik ve geri dönüşüm bizim için hayati değer taşıyan unsurlar olduğundan; üretimimizde geri dönüşümlü kağıt ve karton atıklar kullanılmaktadır. Tam otomatik olan üretim ünitelerimizde, kullanıma girmeden önce geri dönüşümlü kağıtların analiz edildiği laboratuvarımız, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünlerimizin güvencesidir.

Güres GroupYumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.