TR | EN

Güres Sponsorluğunda Sunshine Band ile Coştular

22 kişilik orkestra, Güres sponsorluğunda Swissotel Grand Efes'te özel bir parti verdi. İzmir'in tanınmış orkestralarından Sunshine Band, Swissotel Grand Efes'de özel bir parti gerçekleştirdi. Güres Group ana sponsorluğunda düzenlenen geceye İzmirliler büyük ilgi gösterdi. 2009 konser sezonundan sonra bu yıl da yine Ocak ayı başında Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenledikleri konserlerle büyük ilgi gördüklerini belirten,Sunshine Band orkestrası'nın şefi ve kurucusu Muhittin Yıldız, "Tüm konuklarımız bu partiyi düzenlememiz için uzun zamandır istekte bulunuyordu. Biz de onların isteği doğrulusunda böyle bir gece düzenlemeye karar verdik. Gördüğümüz ilgi bizi çok memnun etti. En kısa zamanda Türkiye genelinde konser serisine başlamak gibi bir projemiz var" dedi.


DJ Ali Baran'ın çaldığı yabancı müziklerle başlayan parti, Sunshine Band Orkestrası'nın 22 kişiden oluşan ekibinin seslendirdiği caz, Latin, pop ve oldies tarzındaki şarkılarla sürdü. Frank Sinatra, Witney Houston, Mariah Carey, James Brown, Celine Dion ve Madonna'nın okuduğu hit parçalar orkestra gurubunun üyeleri Evrim Özkaynak, Savaş Aysal, Seran Bilgi, Suavi Akkanat ve Aslıhan Kement tarafından seslendirildi. Konuklar şarkılar eşliğinde dans ederek geç saatlere kadar eğlendi.
Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.