TR | EN

GÜRES GROUP WAS A SPONSOR FOR TURKISH SAIL FEDERATION REGIONAL CUP.

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen, Güres Group’un sponsor olduğu Bölge Kupası organizasyonu Urla’da bulunan Göztepe Yelken Kulübü Tesisleri’nde gerçekleşti.

8-12 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenen, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen 170 optimist, 80 lazer teknenin kıyasıya yarıştığı kupaya yaklaşık 15 yelken kulübü katıldı.
 
Yüzlerce sporcunun yarıştığı bölge kupasının ödül törenine İzmir Valisi Mustafa Toprak, Güney Deniz Saha Komutanlığı Kurmay Başkanı Tuğamiral Ömer Bayram Çetin, Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, meclis üyeleri ve yelken tutkunları katıldı.
 
Yarışların kapanış töreninde organizasyon yetkilileri tarafından yelken sporuna katkı sağladıkları için plaket alan Güres Group Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güres: “ Yarışlar boyunca yelken sporuna gösterilen ilgiyi, sporcuların yaşadığı büyük heyecanı, özellikle gençlerin denize olan hayranlığını görünce gerçekten iyi bir iş yapmışız diyoruz. Bu organizasyonun içinde olmaktan tüm Güres Ailesi olarak mutluluk duyuyoruz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.