TR | EN

Güres Group Vestel Manisaspor'a Sponsor Oldu

Güres Group, Futbol Dünyasında da Hız Kesmiyor.
Türkiye Süper Futbol Lig'indeki Ege Bölgesi'nin başarılı temsilcilerinden Manisaspor, Güres Group'un kendilerinin resmi sponsoru olmasıyla gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Türkiye'nin ilk ve tek tam entegre kuruluşu olması özelliğiyle lezzetin ve sağlığın doğru adresi olan Güres Group, üretim tesislerinin bulunduğu Manisa'nın öncü spor kulübüne sponsor olarak şehirleri için beraberlik örneği gösterdiler. Manisaspor tesislerinde kulüp başkanı ve yöneticileri ile bir araya gelen Güres Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mustafa Güres ve yönetim kurulu üyeleri Manisaspor'un yeni sezon için gereken resmi sponsor desteğinin sağlanması adına İmza attılar. Daha sonrasında bir basın açıklaması yapan yönetim kurulu başkanı şunları söyledi: "Bizler bugüne kadar sportif aktiviteler ve sosyal organizasyonlarda bizden destek isteyenlerle sonuna kadar beraberdik.


Ege Açık Deniz Yat Klubü resmi sponsoru olarak da çok ciddi organizasyonlarda yer aldık. Sporun her dalında katılımlarını ve desteğini esirgemeyen; sporun ve sporcunun dostu Güres Group olarak Ege Bölgesi'nin gururu Manisaspor'a resmi sponsoru olarak Turkcell Süper Lig'inde başarılar diliyoruz" dedi.
Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.