TR | EN

- BILDIRCIN YUMURTASI -


Güres Group, özellikle protein açısından zenginliği ile bilinen ve içerdiği yüksek besin değeri nedeniyle daha fazla tercih edilmeye başlanan bıldırcın yumurtası üretiminde, Türkiye’nin en kapsamlı bıldırcın yumurtası üreticisi konumundadır.Güres Group, bıldırcın yumurtası üretimini, kendi kafeslerinde ve üretim teknolojilerindeki en son yenilikleri kullanarak gerçekleştirmektedir.
Genellikle düşük maliyetlerle ve niteliksiz koşullarda gerçekleştirilen bıldırcın yumurtası üretimini, kaliteli ve sağlıklı koşullara taşıyan Güres Group, bu anlamda yaptığı yatırımlarla, Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı bıldırcın yumurtası üreticisi konumuna sahip olmuştur.

Bldırcın yumurta paketleme tesisi ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) şartlarını sağlamış TÜV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır. 
Yumurta üretim ve paketleme tesislerimizde ISO 22000 ve FSSC 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) standardı ve Haccp (hijyen) kuralları uygulanarak üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda HELAL sertifikasına sahiptir.

www.guresbildircim.com
Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.