TR | EN

- Güres Teknoloji -


Güres Group'un kuruluşundan beri, şirket yönetimi ve çalışanlarının tecrübe ve birikimleri sonucunda elde edilen bilimsel bilgi, AR-GE departmanı tarafından sistemleştirilerek, yumurta sektöründe, inovatif çalışmaların yapılmasına olanak sağlamıştır.


2002 yılında kurulan, Güres Teknoloji Ltd. Şti., kendi patentiyle ürettiği, tam otomatik sulama ve yemleme; tam otomatik yumurta üretimi ve tam otomatik gübre toplama sistemlerine sahip Tavuk Kafesi ve ekipmanlarıyla, uluslararası bir başarı yakalamış ve standartları takip etmek yerine, standartları oluşturan bir marka haline gelmiştir.
Fabrikamızın bünyesindeki Ar-Ge Birimleri ve Mühendislerimiz tarafından, Yumurtacı Tavukların en mükemmel koşullarda yetiştirilmesi için sürekli olarak yapılan araştırmalar sonucunda, ürün yelpazemiz her geçen gün artırmaktadır.
Güres Teknoloji fabrikamızda; otomatik Yumurta Tavuğu Kafesi, Civciv Büyütme Kafesi Broiler Kafesi, Bıldırcın Kafesi, Bıldırcın Büyütme Kafesi, Damızlık Kafesi ve Avrupa normlarına göre Zenginleştirilmiş ve Zenginleştirilebilir Yumurta Tavuğu Kafesi üretilmektedir. Ayrıca, İklimlendirme Sistemleri ve yeni ürünümüz olan Yatay Gübre Kurutucu üretimi de gerçekleşmektedir Satışını yaptığımız tüm kafeslerin montajı ve satış sonrası hizmetleri, ülkemizde ve dünyada, profesyonel teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.