TR | EN

- VİYOL -


Güres Group Viyol Fabrikalarımızda, ürettiğimiz yumurtaların müşterilerimize en uygun şekilde ulaştırılmasını sağlamak amacıyla, 2002 yılında, tam entegrasyon stratejimizin bir unsuru olarak faaliyete geçirildi. Viyol fabrikalarımızda 15,5 LBS tava, 17 LBS tava, 20 LBS tava, 25 LBS tava, Güres ECO tava, Multi K. 15,5 LBS kapak, 17 LBS kapak, 20 LBS kapak, Güres ECO kapak, 10'lu ve 15'li flaptop olmak üzere 12 ayrı boyutta, pembe, naturel ve violet olmak üzere 3 ayrı renklerde viyol üretimi yapılmaktadır.

Çeşitlilik ve geri dönüşüm bizim için hayati değer taşıyan unsurlar olduğundan; üretimimizde geri dönüşümlü kağıt ve karton atıklar kullanılmaktadır. Tam otomatik üretim ünitelerimizle, kullanıma girmeden önce geri dönüşümlü kağıtların analiz edildiği laboratuvar, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünlerimizin güvencesidir.
Güres Group Viyol Fabrikamız, ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) sertifikasına sahiptir.

Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.