TR | EN

- YARKA -


Güres Group, tavukçuluğa başladığı ilk günden itibaren yarka yetiştiriciliği de yapmaktadır. Güres Group Yarka Üretim Tesisimizde, yılda 4.500.000 adet yarka üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Uzman veteriner hekimlerimizin gözetiminde, çıkım günü otomatik lazerli gaga kesimi yapılıp, aynı makinede aşılanan civcivler, Yarka Üretim Tesislerimizde düzenli olarak sağlık kontrolleri ve aşıları yapılarak yetiştirilirler. 16 hafta boyunca en uygun koşullarda yetiştirilen yarkalar, etkili verime ulaşılabilmesi için, sağlıklı nakliye koşulları altında müşteriye ulaştırılmaktadır.

Güres Group Yarka Üretim Tesisleri; ISO 9001:2015 (Kalite Yönetim Sistemi) şartlarını sağlamış TÜV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır


Güres Group, Yumurta Üretim Tesislerinden Yem Fabrikalarına, Viyol Fabrikasından Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden Kafes ve Ekipman üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altında toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve tavukçuluk ekipmanları ve kafes sistemleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.